Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Oficjalny przyczółek Mandalorian Mercs w strefie Fantasium Creatium

Mandalorian Mercs Costume Club to międzynarodowa organizacja kostiumowa non-profit zajmująca się, obok działalności charytatywnej, projektowaniem i tworzeniem kostiumów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Wojowniczy rodacy Jango Fetta i ich kultowe zbroje

pyrkon, cosplay, tie-wing, mandalorianie, star wars, gwizedne wojny, boba fett, jango fett, sci-fi, kostium, makieta, konwent Mandalorian Mercs Costume Club to, jak na odtwórców kosmicznych najemników przystało, prawdziwi zawodowcy. Cosplayerzy w strojach Mandalorian, czyli znanych z Gwiezdnych Wojen wojowników kierujących się ściśle określonym kodeksem honorowym, tworzą nadzwyczajną, bo upoważnioną do wzbogacania swoich oficjalnych kostiumów o osobiste dodatki, grupę. Dzięki temu każdy jej członek posiada prawdziwie unikalny, warty zobaczenia strój, który jednocześnie pozostaje w pełni zgodny z wymogami uniwersum filmów, dziejących się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Gwarantem tego jest fakt, że MMCC jest jedną z 3 elitarnych organizacji kostiumowych, posiadających licencję LucasFilm.

Mandalorian Mercs Costume Club zrzesza blisko 2 tysiące osób na całym świecie. W samej Polsce oficjalnie rozpoczął działalność w 2017 roku jako Polska Twierdza MMCC.

Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Odwiedź ich fanpage oraz forum!

https://www.facebook.com/MandoMercsPolska/

http://mandalorianmercs.org

mandalorian mercs, pyrkon, cosplay, tie-wing, mandalorianie, star wars, gwizedne wojny, boba fett, jango fett, sci-fi, kostium, makieta, konwent

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love