Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Orla Wioska na Pyrkonie!

Baaaczność! I spocznij też, a jak ktoś nie zrobił baczność, no to w ogóle spocznij. Orły! Orki! Cywile! Na Pyrkonie pojawiła się silna grupa, która przygotowała ORLĄ WIOSKĘ!!!

orzeł biały pyrkon fantastyka fantasy konwent Jakby ktoś nie wiedział, Orla Wioska to obszar taktyczny związany z powieściami Marcina S. Przybyłka spod znaku, zgadliście, „Orła Białego” : ) Zwiadowcy donoszą, że jest tam namiot, makieta transportera Dażbóg, sztandary, gonfalony, głowy orków, broń i masa klimatycznych drobiazgów!

Są tam też osobnicy z gatunku homo sapiens oraz (czasami) homo viridans! Uprzedzamy, że odwiedzić wioskę można tylko na własne ryzyko i odpowiedzialność tudzież ze świadomością, że ciała i umysły narazicie nieprzymuszeni i nieponaglani… W razie napotkania podejrzanych flaszek (z orczą krwią) bądź innych utensyliów, omijać, nie pyrgać kijkami, zgłaszać zwiadowcom! Inaczej konsekwencje mogą być straszliwe, straszliwe, straszliwe (pisaliśmy już „straszliwe”?). No. Żeby nie było, że nie uprzedzaliśmy! Odmaszerować i Ku Chwale Twierdzy!

Aha, mówiliśmy już, żebyście nie pytali, co Twierdza może zrobić dla Was, tylko, co Wy możecie dla Twierdzy? Tego… Zrobić? Aha, no to dobrze…

 

Prócz samej wioski, jak pewnie zgadliście, będziemy gościć Marcina Sergiusza Przybyłka, który będzie dostępny nie tylko wśród Orłów, ale również w Bloku Literackim! 

 

Awatar autora

O autorze

Paulina Kotlorz

Lubię kocyk, herbatę, kotki i czekoladę.