Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Ponownie witamy Ignacego Trzewiczka, gościa Bloku Gier bez Prądu!

Ponownie witamy Ignacego Trzewiczka, gościa Bloku Gier bez Prądu!

W 2018 roku na Festiwal Fantastyki Pyrkon powróci Ignacy Trzewiczek! Jeden z najbardziej znanych twórców gier planszowych po raz kolejny zaszczyci swoją obecnością Blok Gier bez Prądu. Do najważniejszych jego dzieł należą między innymi Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie. Gry gościa Pyrkonu 2018 cieszą się sporą popularnością wśród miłośników planszówek. Ignacy Trzewiczek tworzy również gry RPG – współtworzył choćby wraz z Michałem Oraczem i Marcinem Blachą kultową Neuroshimę.

Ignacy Trzewiczek – urodzony w Katowicach, rocznik ’76. Twórca gier RPG oraz planszowych, były redaktor naczelny magazynu „Portal”, autor gier Neuroshima RPG oraz Monastyr RPG (wraz z Michałem Oraczem oraz Marcinem Blachą). Twórca bestsellerowych w ostatnich latach gier planszowych Robinson Crusoe oraz Osadnicy: Narodziny Imperium. W zeszłym roku ukazała się jego najnowsza gra – Pierwsi Marsjanie, jedna z pierwszych na świecie gier planszowych zintegrowanych z dedykowaną aplikacją mobilną.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze