Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Naukowy zawrót głowy! Rzecznicy Nauki pojawią się na Pyrkonie!

Naukowy zawrót głowy! Rzecznicy Nauki pojawią się na Pyrkonie!

Czy o rzeczach skomplikowanych można mówić w sposób łatwy do zrozumienia? Ależ oczywiście! Udowodnią to Rzecznicy Nauki, którzy poprowadzą niezwykle ciekawe prelekcje w Bloku Naukowym!

Kim są Rzecznicy Nauki?

Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki to nieprzeciętni ludzie, którzy – poza prowadzoną działalnością naukową – zajmują się także propagowaniem wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Ich misją jest wzbudzenie ciekawości w odbiorcach, zachęcenie do dalszych eksploracji świata i odkrywania jego tajemnic. Swoje cele realizują z pasją oraz zaangażowaniem! 

Rzecznicy Nauki współpracują z przedstawicielami mediów, prowadzą liczne projekty, dzięki którym trafiają do szerszego grona odbiorców, popularyzując naukę, biorą udział w kampaniach społecznych i występują na festiwalach nauki. Wszystko po to, aby zbudować społeczeństwo oparte na wiedzy. W końcu – jak mówi stara mądrość – wiedza to potęga. 

Rzecznicy Nauki na Pyrkonie

W tym roku, już po raz kolejny, ich przedstawiciele zasilą grono prelegentów Bloku Naukowego. Zdecydowanie nie możecie tego przegapić! W ich gronie znajdziecie specjalistów z wielu dziedzin nauki, więc możecie być pewni, że ich punkty programu będą pełne ciekawych i pasjonujących treści!

Tagi: , , , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze