Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Władysław „Włodi” Kasicki zasila grono prelegentów Strefy Fabularnej

Jeśli chcecie podczas Pyrkonu posłuchać prelekcji w Strefie Fabularnej, bez wątpienia będziecie mieć z czego wybierać. Już wspominaliśmy Wam o kilku fantastycznych prelegentach, a dziś mamy przyjemność ogłosić, że do tego szerokiego grona dołącza także Władysław „Włodi” Kasicki.

Władysław Włodi Kasicki rpg Twórca wyłamujący się ze schematów

Włodi jest dwukrotnym zwycięzcą Pucharu Mistrza Mistrzów (2012, 2014), laureatem konkursu Archipelag 2016, pomysłodawcą inicjatywy Kolektywu Graj!, a także Sędzią konkursów NERD i Archipelag, Mistrzem Gry oraz Prelegentem.
Gry fabularne zawsze były istotną częścią jego życia. Sam mówi o swoim hobby w ten sposób:

Gry fabularne od zawsze zajmowały miejsce w mojej „spiżarni” zainteresowań. Z czasem zaczęły rosnąć coraz bardziej, a ja przeniosłem je do nowych części „domu”. W efekcie RPGi stały się dla mnie istotną częścią życia. Mając na uwadze, że jest to hobby, które możemy pielęgnować i nadawać mu przy każdym podejściu zupełnie nową formę, zacząłem zauważać, jak dużo doświadczenia zebrałem na przestrzeni lat. Kiedy piszę te słowa, wspominam jedne ze swoich pierwszych sesji, to była wyjątkowa droga, która doprowadziła mnie do tego miejsce, w którym jestem obecnie.

Włodi uwielbia tworzenie własnych światów. Od dawna jest fanem kreowania nowych wizji w klimatach Świata Mroku, Warhammera czy Zewu Cthulhu. Ceni wyłamywanie się ze schematów, gdyż uważa, że nasza wyobraźnia nie ma granic.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.