Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Wojciech Rzadek gościem Bloku Gier Bez Prądu!

Wojciech Rzadek gościem Bloku Gier Bez Prądu!

Do Bloku Gier Bez Prądu dołącza kolejny gość! To Wojciech Rzadek – autor, wydawca i popularyzator gier planszowych. Na jego CV składa się ponad 50 tytułów, przy tworzeniu których brał czynny udział. Podczas tegorocznego Pyrkonu weźmie udział w panelu dotyczącym tworzenia planszówek i rynku gier. Możliwość spotkania go to obowiązkowy punkt dla każdego maniaka planszowego szaleństwa!

Kilka słów o naszym gościu

RocznikWojciech Rzadek, Pyrkon, Blok Gier Bez Prądu, Festiwal Fantastyki Pyrkon 80’. Krakus. Mistrz Gry, Game Designer, Product Manager, Trener. Od 24 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi. Jest autorem czterech gier planszowych obecnych na rynku gier : „Rice Wars”, „Abetto”, „Astro Jam” oraz „W pustyni i w puszczy”. Prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się projektowaniem gier oraz szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Od 2015 współpracuje też z wydawnictwem FoxGames jako wydawca gier planszowych, w których prowadzi developpement gier planszowych od licencji aż po gotowy produkt – na swoim koncie ma ponad 50 poprowadzonych tytułów.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze