Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wojciech Rzadek gościem Bloku Gier Bez Prądu!

Do Bloku Gier Bez Prądu dołącza kolejny gość! To Wojciech Rzadek – autor, wydawca i popularyzator gier planszowych. Na jego CV składa się ponad 50 tytułów, przy tworzeniu których brał czynny udział. Podczas tegorocznego Pyrkonu weźmie udział w panelu dotyczącym tworzenia planszówek i rynku gier. Możliwość spotkania go to obowiązkowy punkt dla każdego maniaka planszowego szaleństwa!

Kilka słów o naszym gościu

Rocznik Wojciech Rzadek, Pyrkon, Blok Gier Bez Prądu, Festiwal Fantastyki Pyrkon 80’. Krakus. Mistrz Gry, Game Designer, Product Manager, Trener. Od 24 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi. Jest autorem czterech gier planszowych obecnych na rynku gier : „Rice Wars”, „Abetto”, „Astro Jam” oraz „W pustyni i w puszczy”. Prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się projektowaniem gier oraz szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Od 2015 współpracuje też z wydawnictwem FoxGames jako wydawca gier planszowych, w których prowadzi developpement gier planszowych od licencji aż po gotowy produkt – na swoim koncie ma ponad 50 poprowadzonych tytułów.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love