Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Wojciech Rzadek gościem Bloku Gier Bez Prądu!

Wojciech Rzadek gościem Bloku Gier Bez Prądu!

Do Bloku Gier Bez Prądu dołącza kolejny gość! To Wojciech Rzadek – autor, wydawca i popularyzator gier planszowych. Na jego CV składa się ponad 50 tytułów, przy tworzeniu których brał czynny udział. Podczas tegorocznego Pyrkonu weźmie udział w panelu dotyczącym tworzenia planszówek i rynku gier. Możliwość spotkania go to obowiązkowy punkt dla każdego maniaka planszowego szaleństwa!

Kilka słów o naszym gościu

Rocznik Wojciech Rzadek, Pyrkon, Blok Gier Bez Prądu, Festiwal Fantastyki Pyrkon 80’. Krakus. Mistrz Gry, Game Designer, Product Manager, Trener. Od 24 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi. Jest autorem czterech gier planszowych obecnych na rynku gier : „Rice Wars”, „Abetto”, „Astro Jam” oraz „W pustyni i w puszczy”. Prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się projektowaniem gier oraz szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Od 2015 współpracuje też z wydawnictwem FoxGames jako wydawca gier planszowych, w których prowadzi developpement gier planszowych od licencji aż po gotowy produkt – na swoim koncie ma ponad 50 poprowadzonych tytułów.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze