Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Strona główna » Strefa Warsztatowa

Strefa Warsztatowa

Ludzie są wyjątkowi — jako jedyny gatunek na planecie Ziemia posiedliśmy zdolność do dzielenia się swoją wiedzą i przekazywania swojego doświadczenia innym za pomocą mowy i pisma.

Fantastyczne miejsce na naukę

Na Pyrkonie dajemy wybrzmieć głośno temu niesamowitemu talentowi. Podczas warsztatów każdy ma okazję nauczyć się czegoś od specjalistów, mentorów i praktyków, którzy będą się dzielić swoimi umiejętnościami, czasem i cennymi uwagami.

Jeśli uwielbiacie uczyć się “na żywo” i móc nieskrępowanie zadawać nurtujące was pytania, albo po prostu chcecie spróbować czegoś zupełnie nowego — koniecznie uwzględnijcie strefę warsztatową w waszym pyrkonowym kalendarzu.

Pamiętajcie tylko, że wiele z odbywających się tutaj aktywności posiada ograniczenia co do liczby uczestników, dlatego nie czekajcie na ostatnią chwilę i, jeśli to wymagane, potwierdźcie swój udział!
Wszystkie informacje, dotyczące sposobu zapisów na wybrane przez was warsztaty, zostaną ujawnione już niebawem, a o każdej aktualizacji będziemy dawać znać na tej podstronie!