Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Gżdacze poszukiwani! Nabór na wolontariuszy Pyrkonu już otwarty!

Gżdacze poszukiwani! Nabór na wolontariuszy Pyrkonu już otwarty!

Kim są gżdacze? Osobami, które dzięki swojej wolontariackiej pracy pomagają organizatorom Pyrkonu w czasie trwania konwentu. To właśnie dzięki wsparciu ubranych w pomarańczowe koszulki ludzi jesteśmy w stanie stworzyć tak wspaniały i przyjazny wszystkim konwent.

Pyrkon szuka bohaterów!

pyrkon gżdacz wolontariat wolontariusze poznań festiwal fantastyki, gżdaczeRączo, dziarsko i odważnie może szykować się każdy gżdacz na tegoroczną edycję Festiwalu Fantastyki Pyrkon, ponieważ formularz aplikacyjny jest już otwarty!

Jeśli niestraszna Ci praca, lubisz angażować się w olbrzymie projekty grupowe, chcesz zobaczyć, jak działa funkcjonowanie Pyrkonu od organizatorskiej strony – zgłoś się już teraz‼️

Oferujemy poznanie obłąkanych i wiecznie gdzieś pędzących osób majstrujących przy tej imprezie, szaloną atmosferę na resorach, zabawę na kółkach i wyżywienie (nieruchome, acz dla niektórych w biegu).

Nie czekaj, zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami i wymaganiami TUTAJ!

Tagi: ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze