Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Gżdacze poszukiwani! Nabór na wolontariuszy Pyrkonu już otwarty!

Kim są gżdacze? Osobami, które dzięki swojej wolontariackiej pracy pomagają organizatorom Pyrkonu w czasie trwania konwentu. To właśnie dzięki wsparciu ubranych w pomarańczowe koszulki ludzi jesteśmy w stanie stworzyć tak wspaniały i przyjazny wszystkim konwent.

Pyrkon szuka bohaterów!

pyrkon gżdacz wolontariat wolontariusze poznań festiwal fantastyki, gżdacze Rączo, dziarsko i odważnie może szykować się każdy gżdacz na tegoroczną edycję Festiwalu Fantastyki Pyrkon, ponieważ formularz aplikacyjny jest już otwarty!

Jeśli niestraszna Ci praca, lubisz angażować się w olbrzymie projekty grupowe, chcesz zobaczyć, jak działa funkcjonowanie Pyrkonu od organizatorskiej strony – zgłoś się już teraz‼️

Oferujemy poznanie obłąkanych i wiecznie gdzieś pędzących osób majstrujących przy tej imprezie, szaloną atmosferę na resorach, zabawę na kółkach i wyżywienie (nieruchome, acz dla niektórych w biegu).

Nie czekaj, zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami i wymaganiami TUTAJ!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love