Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pokojowy Patrol – dołącz do nas!

Już po raz trzeci współpracujemy z Pokojowym Patrolem, który nieprzerwanie dba o to, żebyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie podczas zabawy na Pyrkonie.

Czym jest Pokojowy Patrol?

Pokojowy Patrol to grupa fenomenalnych wolontariuszy, którzy od lat uczestniczą w organizacji Pol’and’Rock Festival oraz styczniowego Finału WOŚP, a także – już od trzech lat – współpracują z Pyrkonem, dbając o bezpieczeństwo uczestników tego trzydniowego święta fantastyki.

Chcecie do nich dołączyć i zostać częścią tej ogromnej rodziny? Nic prostszego! Stoisko Pokojowego Patrolu znajdziecie w Strefie Fantastycznych Inicjatyw, w pawilonie 8. To tam zdobędziecie informacje potrzebne Wam do wyruszenia podróż z tą fantastyczną ekipą. Tam też znajdziecie wolontariuszy programu Ratujemy i Uczymy Ratować, którzy chętnie pomogą Wam zapoznać się z podstawami udzielania pierwszej pomocy.

Koniecznie odwiedźcie ich stronę na Facebooku!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.