Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Pokojowy Patrol – dołącz do nas!

Pokojowy Patrol – dołącz do nas!

Już po raz trzeci współpracujemy z Pokojowym Patrolem, który nieprzerwanie dba o to, żebyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie podczas zabawy na Pyrkonie.

Czym jest Pokojowy Patrol?

Pokojowy Patrol to grupa fenomenalnych wolontariuszy, którzy od lat uczestniczą w organizacji Pol’and’Rock Festival oraz styczniowego Finału WOŚP, a także – już od trzech lat – współpracują z Pyrkonem, dbając o bezpieczeństwo uczestników tego trzydniowego święta fantastyki.

Chcecie do nich dołączyć i zostać częścią tej ogromnej rodziny? Nic prostszego! Stoisko Pokojowego Patrolu znajdziecie w Strefie Fantastycznych Inicjatyw, w pawilonie 8. To tam zdobędziecie informacje potrzebne Wam do wyruszenia podróż z tą fantastyczną ekipą. Tam też znajdziecie wolontariuszy programu Ratujemy i Uczymy Ratować, którzy chętnie pomogą Wam zapoznać się z podstawami udzielania pierwszej pomocy.

Koniecznie odwiedźcie ich stronę na Facebooku!

Tagi: ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze