Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl

Zgłoś się na Gżdacza!

Niejako tradycją na Pyrkonie jest wyklejanie ścian w wybranych budynkach papierem. Dlaczego to robimy pozostaje tajemnicą – i zaiste musisz zostać Gżdaczem, by sekret ten posiąść. A zostać możesz nim już dzisiaj, bo właśnie rusza formularz zgłoszeniowy!

Podkreślić należy, że nie jest to praca prosta, a prawidłowo rozklejony na ścianie papier niezmiernie trudno osiągnąć. Nie zmienia to jednak faktu, że robimy to od lat i niektórzy z pomarańczowych doszli już do takiej wprawy w tym niewdzięcznym zadaniu, że uczą z każdym kolejnym rokiem nowe pokolenia tej tajemnej i skomplikowanej sztuki, jak najefektywniejszego zużycia papierowej taśmy i papieru. Najbardziej utalentowanym przekazują tajniki cierpliwości, skupienia i dokładności, jakiej praca ta wymaga.

Tych nielicznych, najlepszych z najlepszych, nazywamy Taśmistrzami. Legenda głosi, że jeśli kiedykolwiek zabraknie Taśmistrzów, budynek PCC popadnie w ruinę.

Jeśli chcesz posiąść tajemną wiedzę wyklejania ścian papierem – dołącz do nas i już dziś zgłoś się na Gżdacza! Zgłoszenia przyjmujemy do połowy marca.

Więcej informacji i link do zgłoszeń znajdziesz tutaj: https://pyrkon.pl/zostan-gzdaczem/

Do zobaczenia w czerwcu! <3