Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Cosplay na Pyrkonowym Targu Zimowym

Cosplay na Pyrkonowym Targu Zimowym

Cosplay jest nieodłączną częścią każdego Pyrkonu i każdego pyrkonowego wydarzenia, dlatego właśnie również na naszym Pyrkonowym Targu Zimowym nie mogło go zabraknąć! Przygotowaliśmy dla Was aż dwie cosplayowe atrakcje – konkurs cosplay i pokaz, w którym może wziąć udział każdy Pyrkonowicz. W tej edycji czekamy na Was ze specjalną kategorią zimową!

Konkurs Cosplay

Zgodnie z tradycją w sobotę zobaczymy się na konkursie cosplay. Mogą w nim wziąć udział wszyscy Pyrkonowicze z własnoręcznie wykonanym strojem. Przed publicznością możecie zaprezentować się w przygotowanej scence albo w  luźnym przejściu po scenie. Bez względu na formę prezentacji, obowiązkowo musicie świetnie się bawić!

Formularz zgłoszeniowy już ruszył! Link znajdziecie poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Konkursu Cosplay

Zgoda rodzica/opiekuna

Pokaz Cosplay

W niedzielę czaka nas trochę więcej luzu i pokaz cosplay! Jeśli nie macie ochoty stawać w szranki w konkursie, ale chcielibyście pochwalić się swoim stojem – wykonanym własnoręcznie albo nie, w pokazie może wziąć udział każdy! – to zapraszamy, scena jest Wasza!

Formularz zgłoszeniowy już ruszył i czekamy na Was! Link znajdziecie poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Pokazu Cosplay

Zgoda rodzica/opiekuna