Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Andrzej Pilipiuk w gronie gości Pyrkonu!

Andrzej Pilipiuk w gronie gości Pyrkonu!

Świetna informacja dla wszystkich fanów Andrzeja Pilipiuka – pisarz ponownie będzie gościem Festiwalu Fantastyki Pyrkon! Tym samym powiększa on i tak już liczne grono gości Bloku Literackiego. Podczas imprezy autor będzie rozmawiał z czytelnikami o swojej twórczości oraz rozdawał autografy wszystkim chętnym fanom.

Andrzej Pilipiuk, pyrkon

Andrzej Pilipiuk – wedle nie do końca sprawdzonych informacji kozacki dżin nieopatrznie wypuszczony przez archeologów ze starej butelki wykopanej w Wojsławicach.  Kompletnie nieprzystosowany do obecnych czasów i rewolucji technologicznej. Komputer do dla niego jedynie maszyna do pisania z opcją wyświetlania gołych babek. Kompletny wariat – komisja wojskowa odesłała go do cywila nadając kategorię „F” („w razie wojny oddać jako jeńca”).  Fantasta który zamiast uczciwie pracować przy dojeniu krów lub malowaniu ludziom mieszkań umyślił sobie żyć z pisania książek, a w oczekiwaniu na zyski nawet kredyt mieszkaniowy zaciągnął.  Wykształcenie hobbystyczne – wyuczony zawód nie zapewnia pracy. Żadnej pracy. Jedyne co potrafi – to pisać w szokującym tempie marne książczydła schlebiające najniższym gustom rozbawionej gawiedzi.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze