Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Błażej „Celofan” Kardyś kolejnym prelegentem Bloku Larpowego!

Błażej „Celofan” Kardyś kolejnym prelegentem Bloku Larpowego!

Blok Larpowy dwoi się i troi! Wszystko po to, by dostarczyć uczestnikom Pyrkonu jak najwięcej niezapomnianych wrażeń! Swoją obecność w Strefie Fabularnej potwierdził kolejny prelegent – Błażej „Celofan” Kardyś. To larpowiec, którego prelekcje to nie lada gratka dla wszystkich zainteresowanych!

Błażej „Celofan” Kardyś – garść faktów

Błażej „Celofan” Kardyś to nie tylko larpowiec z dziesięcioletnim doświadczeniem, ale też rpgowiec od dwóch dekad. Współorganizuje Imladris – Krakowski Weekend z Fantastyką, będąc członkiem zespołu ds. programu. Jest również twórcą gier głównych na Fornostach.

Nie samymi larpami człowiek żyje!

Był współnominowany do Złotych Masek za scenariusz do gry Farma  Ż.L. W chwilach wolnych od obowiązków jest averlandzkim landsknechtem. Chciałby, aby więcej życiowych problemów dało się rozwiązać przy pomocy halabardy.

 

Tagi: , , ,

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze