Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Grono prelegentów Strefy Fabularnej powiększone o Marcina „Seji” Segita!

Strefa Fabularna nie zwalnia obrotów i ogłasza kolejnego prelegenta! Ze swoimi prelekcjami przybędzie Marcin „Seji” Segit, który podczas tegorocznego Pyrkonu przybliży uczestnikom świat gier RPG. Jego wystąpienia to interesująca propozycja nie tylko dla obytych w „erpegach”, ale też dla stawiających swoje pierwsze kroki w tym temacie, a nawet laików.

Marcin 'Seji’ Segit – mistrz gry, gracz, fan (kolejność losowa). Przygodę z RPG zaczął w 1994 roku od „Oka Yrrhedesa”. Od tamtego czasu nieprzerwanie związany jest z grami fabularnymi i fandomem. Debiutował na łamach dodatku do pierwszej edycji Warhammera FRP zatytułowanego „Apocrypha 2: Chart of Darkness”. Publikował w starej i nowej „Magii i Mieczu”, redagował m.in. „Tunnels & Trolls”, „Lady Blackbird”, „Armie Apokalipsy” i „The Shadow of Yesterday”. Przełożył na język polski „Metamorphosis Alpha” oraz pomógł przywrócić graczom „zaginioną” polską grę fabularną „STALKER”. Jest miłośnikiem historii branży RPG, redaktorem fanzinu „Spotkania Losowe” oraz należy do grupy k6 trolli zajmującej się fanowskim wydawaniem starych gier fabularnych. W wolnych chwilach gra, pisze, tłumaczy, redaguje, jeździ na konwenty i wciąż wierzy, że kiedyś znajdzie czas na wszystko.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love