Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Grono prelegentów Strefy Fabularnej powiększone o Marcina „Seji” Segita!

Grono prelegentów Strefy Fabularnej powiększone o Marcina „Seji” Segita!

Strefa Fabularna nie zwalnia obrotów i ogłasza kolejnego prelegenta! Ze swoimi prelekcjami przybędzie Marcin „Seji” Segit, który podczas tegorocznego Pyrkonu przybliży uczestnikom świat gier RPG. Jego wystąpienia to interesująca propozycja nie tylko dla obytych w „erpegach”, ale też dla stawiających swoje pierwsze kroki w tym temacie, a nawet laików.

Marcin 'Seji’ Segit – mistrz gry, gracz, fan (kolejność losowa). Przygodę z RPG zaczął w 1994 roku od „Oka Yrrhedesa”. Od tamtego czasu nieprzerwanie związany jest z grami fabularnymi i fandomem. Debiutował na łamach dodatku do pierwszej edycji Warhammera FRP zatytułowanego „Apocrypha 2: Chart of Darkness”. Publikował w starej i nowej „Magii i Mieczu”, redagował m.in. „Tunnels & Trolls”, „Lady Blackbird”, „Armie Apokalipsy” i „The Shadow of Yesterday”. Przełożył na język polski „Metamorphosis Alpha” oraz pomógł przywrócić graczom „zaginioną” polską grę fabularną „STALKER”. Jest miłośnikiem historii branży RPG, redaktorem fanzinu „Spotkania Losowe” oraz należy do grupy k6 trolli zajmującej się fanowskim wydawaniem starych gier fabularnych. W wolnych chwilach gra, pisze, tłumaczy, redaguje, jeździ na konwenty i wciąż wierzy, że kiedyś znajdzie czas na wszystko.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze