Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Jakub Koisz zasila grono prelegentów Bloku Komiksowego!

Nie jest żadną tajemnicą, że Blok Komiksowy nie śpi, bo szykuje morze atrakcji dla wszystkich uczestników. Możecie być pewni, że ciekawych punktów programu nie zabraknie! Tym razem pragniemy poinformować, że do grona prelegentów dołączy Jakub Koisz. 

Człowiek o wielu zainteresowaniach

Jakub jest komentatorem filmowym (nie nazywajcie go krytykiem!). Na swoim koncie ma powieść antymłodzieżową o wdzięcznym tytule #Yolo oraz wiele publikacji dla takich portali jak: Film.org.pl, WP, Muscle, Movies Room, NaEkranie, Magazyn Filmowy.

To miłośnik literatury, komiksów (szczególnie Alana Moore’a), szeroko rozumianego kina, muzyki (przy czym nie ogranicza się do jednego gatunku, słuchając praktycznie wszystkiego – od rapu do dark ambientu) oraz – last but not least – boksu i dźwigania cieżaru.

Na Pyrkonie

Podczas Pyrkonu poprowadzi dwie prelekcje, na których poruszy tematy związane z superbohaterami. Skąd bierze się ich popularność? W jaki sposób historie o ich wyczynach mogą poprawić nasze życie? Postawi też śmiałą tezę, zgodnie z którą elitaryzm miłośników superbohaterów od dawna można włożyć między bajki.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.