Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Jakub Nowosad na tegorocznym Pyrkonie – liczba prelegentów Strefy Fabularnej zwiększa się!

Jakub Nowosad na tegorocznym Pyrkonie – liczba prelegentów Strefy Fabularnej zwiększa się!

W Strefie Fabularnej wciąż przybywa osobistości! Grono prelegentów zostało właśnie powiększone o prawdziwego eksperta w temacie RPG. Jakub Nowosad to nie tylko Mistrz gry, ale również organizator konwentów, autor, tłumacz, recenzent, a nawet sędzia. Jego prelekcje skierowane są nie tylko do najbardziej doświadczonych RPG-owców, ale także również do stawiających swoje pierwsze kroki w tej materii. W efekcie stanowią one punkty programu, których nie wypada ominąć!

Jakub Nowosad i jego imponujące CV

Mis Jakub Nowosad, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018 trz gry z ponad 20 letnim doświadczeniem.Zorganizował 17 konwentów, aktywnie promuje RPG i planszówki. Autor settingu “Toy World” do Adventurers! Przetlumaczyl na polski Digital Shades, korektowal polskie wydanie Weird Wars II. Pracował przy serwisach Paradoks i gry-fabularne.pl.

W latach 2013-2017 był sędzią ENnies – jednej z bardziej prestiżowych nagród w światku RPG. W trakcie swojej pracy zrecenzował setki podręczników i wybierając najlepsze z nich.

Aktywnie promuje zdrowe rozmawianie o RPG.

Tagi: , , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze