Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Krzysztof „Krzyś” Bernacki został kolejnym prelegentem zapraszanym strefy fabularnej w bloku RPG

Krzysztof „Krzyś” Beernacki to Mistrz Gry, gracz, erpegowiec. Pomagał ujrzeć światło dzienne takim projektom jak „Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia”, „Bestie i Barbarzyńcy”, „Adventurers!”, „Agonia” i wielu innym. Dzięki swojemu doświadczeniu miał też okazję sędziować w licznych związanych z grami fabularnymi konkursach.

Krzysztof "Krzyś" Bernacki, strefa fabularna, pyrkon, prelegent, RPG, OHET, Bestie i Barbarzyńcy, Adventurers!, Agonia, Psy w winnicy, Krwiożercze Duchy, Trucizna Niewiele osób w Polsce może się pochwalić przyłożeniem ręki do zrealizowania tak wielu erpegowych inicjatyw, co Krzysztof „Krzyś” Bernacki.

Sędziował w Pucharze Mistrza Mistrzów, Gramy!, NerDzie, Archipelagu, Kryształowym Smoku; startował w Turnieju Złotych Kości, Game Chefie PL, przez długi czas udzielał się w Master-Mindzie czy krakowskich warsztatach erpegowych. Obecnie Krzysztof „Krzyś” Bernacki działa w ramach Ligi Złych Mistrzów Gry, a na własny rachunek prowadzi YouTube’owy kanał poświęcony RPG. Wierzy, że gry mogą kłamać, dobrej zabawy nie da się zaprojektować, erpegowego doświadczenia nie mierzy się latami, a każdy problem w erpegowym hobby ma dokładnie dwa rozwiązania.

Awatar autora

O autorze

Jakub Orłowski