Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Magdalena „Cathia” Kozłowska poprowadzi prelekcje w Bloku Filmowo-Serialowym

Magdalena „Cathia” Kozłowska poprowadzi prelekcje w Bloku Filmowo-Serialowym

Magdalena „Cathia” Kozłowska, prelegentka zapraszana Bloku Filmowo-Serialowego, fandomowe ostrogi zdobywała na konwentach już 20 lat temu. Jest redaktorką Star Wars Extreme i gorliwą apologetką Imperium oraz Ciemnej Strony Mocy.

Magdalena "Cathia" Kozłowska, blok filmowo-serialowy, Pyrkon, Star Wars Extreme, prelegent, prelegentkaMagdalena „Cathia” Kozłowska, czyli Uśmiechnięta Strona Mocy

Wierna minionka Crowleya, Króla Piekieł, wytrawna znawczyni serialu Supernatural (choć czasem twierdzi, że to już syndrom sztokholmski) i koneserka talentu Petera Cushinga. Na głowie nosi wianek, w głowie ma ogromną wiedzę na temat wszystkiego, co ją pasjonuje, a poznać można ją przede wszystkim po szerokim uśmiechu – to prawdopodobnie najbardziej pozytywna istota, jaką spotkacie w dowolnym fandomie.

Magdalena „Cathia” Kozłowska jest też znana dzięki aktywnej pracy na rzecz portalu Star Wars Extreme, który specjalizuje się w regularnym, codziennym publikowaniu przeróżnych artykułów związanych z „Gwiezdnymi wojnami”. Dzięki pracy jej i wielu innych zafascynowanych wykreowanym przez Georga Lucasa uniwersum redaktorów, SWEX.pl w swych zbiorach posiada już setki artykułów, w tym felietony, zestawienia, artykuły zbiorowe, wywiady, relacje oraz recenzje książek, komiksów, gier i fanfilmów, a nawet opowiadania fanowskie.

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze