Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Michał „Selekos” Selke dołącza do gości Strefy Fabularnej

Michał „Selekos” Selke jest twórcą polskiego systemu RPG „Void Dancers”, na którego wydanie zebrano niemal 18 000 złotych za pośrednictwem strony crowdfundingowej wspieram.to.

Michał „Selekos” Selke, Selke, Mistrz Gry, Pyrkon, Void dancers, rpg, Michał „Selekos” Selke od prawie dwóch dekad jest Mistrzem Gry, a prócz tego autorem wielu artykułów i almanachów poświęconych grom RPG (które były publikowane m.in. na łamach Magii Miecza). W ramach swojej działalności zajmuje się także doraźnie tłumaczeniem materiałów.

Ogólnie znany z organizowania warsztatów i prelekcji związanych z prowadzeniem i tworzeniem gier, aktualnie największą popularność zapewnia mu fakt bycia twórcą nowego systemu RPG, „Void Dancers”. To gra fabularna z gatunku science fiction thriller, która przedstawia codzienne zmagania z dystopijną, biopunkową rzeczywistością ludzkości żyjącej w XXIV wieku.

Tuż po największym konflikcie w historii ludzkości niemal cała realna władza trafia w ręce sześciu totalitarnych megakorporacji, które walczą o całkowitą kontrolę ekonomiczną. Gracze wcielają się w agentów korporacyjnych, szpiegów, terrorystów lub zwykłych ulicznych przestępców. Zimna wojna, dezinformacja i społeczny rozpad sprawiają, że są to najlepsze czasy na ubijanie interesów, zdobywanie wpływów, budowanie prestiżu i przejmowanie władzy – wszelkimi dostępnymi sposobami.

Void Dancers Trailer 2

Void Dancers to gra fabularna z gatunku science fiction thriller. Przedstawia ona codzienne zmagania z dystopijną, biopunkową rzeczywistością XXIV w. https://www.facebook.com/VoidDancers/ http://www.voiddancers.org/

 

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love