Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Michał Wolski prelegentem Bloku Komiksowego!

Blok Komiksowy ogłasza kolejnego prelegenta! Tym razem w Bloku Komiksowym pojawi się nie kto inny, a Michał Wolski. To kolejna barwna osobistość, która chętnie podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i miłością do komiksów. 

Michał Wolski – Pan Prezes

Michał Wolski jest prezesem Stowarzyszenia Badaczy Popkultury i Edukacji Popkulturowej – Trickster, a także doktorem nauk humanistycznych z Uniwersytetu Wrocławskiego. Popkulturę pożera we wszystkich jej aspektach, zaś całe swoje dorosłe życie był związany z fandomem, fantastyką oraz kulturą popularną.

Łącząc popkulturę z nauką!

Michał interesujące go tematy zagłębia również naukowo: obronił doktorat o wampirach, teraz przymierza się do napisania czegoś większego o komiksach superbohaterskich. Poza tym jest edytorem, typografem, polonistą i hobbystycznie radiowcem.

Ma też w domu przynajmniej cztery koty.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.