Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Stanisław Mąderek pojawi się na Pyrkonie jako gość Bloku Filmowo-Serialowego

Stanisław Mąderek pojawi się na Pyrkonie jako gość Bloku Filmowo-Serialowego

Stanisław Mąderek, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, od 1999 roku zajmuje się produkcją komputerowych efektów specjalnych, znany jest jako twórca krótkometrażowego filmu „Stars in Black”, na podstawie którego od kilkunastu lat pracuje nad pełnometrażową komedią science-fiction „Gwiazdy w Czerni”.

stanisław mąderek, pyrkon, gość, blok serialowo-filmowy, blok filmowo-serialowy, gwiazdy w czerni

W swojej karierze Stanisław Mąderek przeszedł drogę od operatora do scenarzysty i reżysera

Przygodę z filmem rozpoczynał w TVP, jednak dość szybko zdecydował się zostać niezależnym producentem filmowym i zaczął tworzyć teatry telewizji, seriale, reklamy i teledyski. Stanisław Mąderek od lat zajmuje się produkcją komputerowych efektów specjalnych, jest twórcą krótkometrażowego filmu „Stars in Black” i wykonuje zlecenia dla branży gier komputerowych, reżyserując sesje motion capture oraz skanowania fotogrametrycznego. Nierzadko w ramach współpracy konsultuje też fabułę i elementy rozgrywki, tworzy cut-sceny, loading screeny oraz zwiastuny. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu od kilkunastu lat prowadzi liczne warsztaty filmowe, wykłada gościnnie na kilku uczelniach oraz zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z dziedziny wystąpień publicznych i współpracy z mediami.

Tagi: , , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze