Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

„Szafa z Komiksami” przyjeżdża na Pyrkon – Joachim Tumanowicz prelegentem Bloku Komiksowego!

Mylił się ten, kto uważał, że Blok Komiksowy nie może być jeszcze bogatszy w osobistości! Do grona prelegentów zapraszanych dołączył Joachim Tumanowicz, prowadzący kanał „Szafa z Komiksami” na portalu Youtube! To prawdziwy ekspert w dziedzinie komiksów, a jego obecność na tegorocznym Pyrkonie sprawia, że żaden ich fan nie może opuścić nadchodzącej edycji Festiwalu. Na pewno nikt nie wyjdzie z prelekcji rozczarowany!

Joachim Tumanowicz o sobie Joachim Tumanowicz, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018

Fan, czytelnik i kolekcjoner komiksów. Prowadzi na YouTube popularny kanał „Szafa z Komiksami”. Nierzadko wydaje na komiksy więcej niż na jedzenie, ale nie udało mu się od tego schudnąć.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love