Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » „Szafa z Komiksami” przyjeżdża na Pyrkon – Joachim Tumanowicz prelegentem Bloku Komiksowego!

„Szafa z Komiksami” przyjeżdża na Pyrkon – Joachim Tumanowicz prelegentem Bloku Komiksowego!

Mylił się ten, kto uważał, że Blok Komiksowy nie może być jeszcze bogatszy w osobistości! Do grona prelegentów zapraszanych dołączył Joachim Tumanowicz, prowadzący kanał „Szafa z Komiksami” na portalu Youtube! To prawdziwy ekspert w dziedzinie komiksów, a jego obecność na tegorocznym Pyrkonie sprawia, że żaden ich fan nie może opuścić nadchodzącej edycji Festiwalu. Na pewno nikt nie wyjdzie z prelekcji rozczarowany!

Joachim Tumanowicz o sobie Joachim Tumanowicz, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018

Fan, czytelnik i kolekcjoner komiksów. Prowadzi na YouTube popularny kanał „Szafa z Komiksami”. Nierzadko wydaje na komiksy więcej niż na jedzenie, ale nie udało mu się od tego schudnąć.

Tagi: , , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze