Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Ważna informacja dla wszystkich larpowców – Kamil „Gromi” Grzejek prelegentem na Pyrkonie 2018!

Coraz więcej osób potwierdza swoją obecność w Strefie Fabularnej! Kolejną z nich jest Kamil „Gromi” Grzejek! Na tegorocznym Pyrkonie wystąpi w roli prelegenta Bloku Larpowego. Na co dzień natomiast zajmuje się tworzeniem imprez larpowych. Każdy interesujący się tymi tematami za żadne skarby nie może przegapić jego prelekcji!

Kamil „Gromi” Grzejek i jego dokonania

Kamil "Gromi" Grzejek, Pyrkon 2018 Swoją przygodę z RPG-ami zaczął od leciwej Amigi 500. Po okresie fascynacji grami przeszedł na ich książkowe odpowiedniki, by nieuchronnie zostać pochłonięty przez larpy Podczas swoich 8 lat larpowania brał udział i współtworzył wiele imprez, głównie pod znakiem łódzkiego „White Tower Brotherhood” i „Wilczej Kompani Najemnej”. Obecnie od 3 lat współorganizuje larp „Fort”. Prawdziwy rozgłos zdobył jednak dzięki wypowiedzi „Wbiegniemy w nich i zobaczymy co wyjdzie” dla reporterki TVP na Battle Quest 2017.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love