Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Ważna informacja dla wszystkich larpowców – Kamil „Gromi” Grzejek prelegentem na Pyrkonie 2018!

Ważna informacja dla wszystkich larpowców – Kamil „Gromi” Grzejek prelegentem na Pyrkonie 2018!

Coraz więcej osób potwierdza swoją obecność w Strefie Fabularnej! Kolejną z nich jest Kamil „Gromi” Grzejek! Na tegorocznym Pyrkonie wystąpi w roli prelegenta Bloku Larpowego. Na co dzień natomiast zajmuje się tworzeniem imprez larpowych. Każdy interesujący się tymi tematami za żadne skarby nie może przegapić jego prelekcji!

Kamil „Gromi” Grzejek i jego dokonania

Kamil "Gromi" Grzejek, Pyrkon 2018 Swoją przygodę z RPG-ami zaczął od leciwej Amigi 500. Po okresie fascynacji grami przeszedł na ich książkowe odpowiedniki, by nieuchronnie zostać pochłonięty przez larpy Podczas swoich 8 lat larpowania brał udział i współtworzył wiele imprez, głównie pod znakiem łódzkiego „White Tower Brotherhood” i „Wilczej Kompani Najemnej”. Obecnie od 3 lat współorganizuje larp „Fort”. Prawdziwy rozgłos zdobył jednak dzięki wypowiedzi „Wbiegniemy w nich i zobaczymy co wyjdzie” dla reporterki TVP na Battle Quest 2017.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze