Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Strefa Fantastycznych Inicjatyw

Strefa Fantastycznych Inicjatyw

STOISKA GRUP I ORGANIZACJI ZWIĄZANYCH Z FANTASTYKĄ

orkon, pyrkon, strefa fantastycznych inicjatyw, inicjatywy, konwenty, fantasy polska, żupan, szlachta

Działasz na rzecz fandomu? Chcesz promować swój konwent lub inną fenomenalną inicjatywę? Strefa Fantastycznych Inicjatyw jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie! To przestrzeń, która powstała z myślą o organizacjach, stowarzyszeniach i grupach, które non-profit działają na rzecz propagowania naszej wspólnej pasji – fantastyki. Tutaj mogą zaprezentować światu swoje wydarzenie, zachęcając innych do uczestnictwa w nim i kto wie może znaleźć nowych członków lub osoby zainteresowane współpracą.

A może dopiero zaczynasz przygodę z konwentami i chciałbyś dowiedzieć się o nich nieco więcej? Szukasz grupy, która organizuje ciekawe wydarzenia w Twojej okolicy? Chciałbyś jakoś rozkręcić fantastykę w rodzinnym mieście? Nic prostszego! Koniecznie odwiedź Strefę Fantastycznych Inicjatyw, by osobiście spotkać się z organizatorami wydarzeń, członkami stowarzyszeń oraz fantastycznie zakręconymi ludźmi. Jeśli szukasz osób o podobnych zainteresowaniach, to nie mogłeś trafić lepiej.

START FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Wspólnymi siłami tworzycie konwent? Działacie non-profit na rzecz szerzenia fantastyki? A może organizujecie inną fantastyczną inicjatywę? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to niezawodny znak, że… nie jesteś mugolem! Koniecznie więc zapoznaj się z regulaminem Strefy Fantastycznych Inicjatyw i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wybrane grupy otrzymają wejściówki na Pyrkon oraz stoisko do zagospodarowania. Nie zwlekajcie, nie ma na co czekać! 

REGULAMIN STREFY FANTASTYCZNYCH INICJATYW 2022

Od Pyrkonu 2022 zgłoszenia do Strefy Fantastycznych Inicjatyw zbieramy za pomocą Formularza zgłaszania punktu programu. Znajdziesz go TUTAJ