IG14. Add92 Games 
Małe studio z Kielc, mamy już na koncie pierwszą platformówkę inspirowaną Adventure Island. Obecnie pracujemy nad bijatyką w klimatach XVIIto wiecznego fantasy i futurystyczną strzelanką w stylu Contry. Więcej szczegółów można znaleźć na www.add92.org

Add92 – Games, animation and other arts

No Description

IG15. Frozen District 
Frozen District to grupa entuzjastów tworzenia gier komputerowych, która postanowiła założyć studio w Poznaniu. Aktualnie pracują nad grą „Warlocks 2: God Slayers” która będzie kontynuacją „Warlocks vs Shadows”. W grze tej gracz będzie musiał stawiać czoła Potężnym Bogom, którzy odpowiedzialni są za zburzenie balansu we wszechświecie. Równowagę przywrócić mogą tylko tytułowi bohaterowie!
http://frozendistrict.com

IG16. Bebok 
Przepięknie ilustrowana gra typu endless runner/shooter inspirowana Samorost (Amanita Design). Dowiedz się kim jest tytułowy Bebok i jakie ma plany względem leśnej fauny. Gra na urządzenia mobilne. Produkt wykonany w 100% z obsesji, pasji i nieprzespanych nocy. Ps. rozdajemy naklejki 🙂

IG17. Crimson Pine Games 
Crimson Pine Games

IG18. Ignis 
Ignis to dynamiczna gra zręcznościowa o pojedynkach magów. Jako jeden z 8 najpotężniejszych czarodziejów na świecie bierzesz udział w wielkim turnieju. Do dyspozycji dostajesz 12 zaklęć z puli 130. Możesz poruszać się tylko na boki. Kontrolując i rysując ścieżki swoich pocisków musisz pokonać przeciwnika. Lecz w twojej księdze zaklęć są nie tylko pociski. Jest dużo więcej! Od śmiercionośnych laserów, teleportacji, przyzywania stworzeń, tarcz, meteorytów z nieba, totemów, czarnych dziur po okrutne klątwy czy zabójcze pułapki. Pokaż, że to właśnie ty jesteś najpotężniejszym magiem na świecie!!!

IG19. Viking Potatoes – 8Suns 
Witaj w świecie, w którym wcielisz się w postać zdesperowanego mieszkańca pustkowi ukaranego przez władze świątynne i skazanego na walkę o przetrwanie. W swojej niedoli będziesz zmuszony stawić czoła potężnym przeciwnikom na arenach całego imperium…

8SUNS

No Description

IG20. Blue Sunset Games 
Nowe studio Indie z Gdańska. Na Pyrkonie pojawimy się z imprezową grą „Animal Rivals”. Zachęcamy do zagrania we 4 osoby każdego miłośnika gier party!

Blue Sunset Games

No Description

IG21. Fat Dog Games 
Wydawnictwo gier indie fat dog games. Do zagrania na stoisku – inner voices (gra typu adventure horror) oraz nonogram prophecy. Twórców gier niezależnych zapraszamy do kontaktu – prowadzimy nabór na inwestycje i wydawanie gier indie.

Main Page – Fat Dog Games

In Fat Dog Games we do everything we can, to best support those who love and know how to make games. We offer our know-how and financing to teams of game developers. We train them and publish their products on international markets – Steam, mobile platforms, VR and many others.