Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ruszają zapisy na warsztaty!

Tegoroczny Pyrkon jest tuż za rogiem. To dobry moment, aby zaplanować, w jakich atrakcjach chcecie wziąć udział – tym bardziej, że część z nich (w tym zdecydowana większość warsztatów) przewiduje tylko ograniczoną liczbę uczestników.
Jeśli chcecie mieć pewność, że nie przegapicie żadnej okazji do zdobycia punktów doświadczenia i zdobędziecie kolejne gałęzie drzewka rozwoju – dokładnie zapoznajcie się z poniższymi instrukcjami!

Uwaga! Dokładnie zapoznaj się z poniższymi informacjami przed przejściem do strony “Rejestracja Na Warsztaty”. Link do niej znajduje się na dole artykułu.

Powtórzenie najważniejszych informacji dotyczących warsztatów

Regulamin zapisów na Warsztaty podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2024 znajdziecie tutaj:


>Regulamin zapisów na Warsztaty<


Aby odnaleźć wszystkie informacje dotyczące danego warsztatu, lub przejrzeć ich dostępną listę, udajcie się do zakładki >program<. Następnie upewnijcie się że po prawej stronie wybraliście w rozwijanej liście “Rodzaj programu” opcję “Pokaż pełen program” i, na liście tagów “Tagi:” zaznaczcie opcję “Warsztat”. Następnie możecie zawęzić wyszukiwanie za pomocą listy “Strefy programowe:” lub wyszukać atrakcję po tytule, za pomocą search boxa.

Wszystkie zmiany dotyczące czasu i miejsca odbywania się atrakcji będą aktualizowane na bieżąco w zakładce >program<. Zakładka “Rejestracja Na Warsztaty” nie będzie otrzymywać errat.

Większość warsztatów wymaga uprzedniej rejestracji poprzez stronę grupującą formularze, do której link znajdziecie poniżej. W programie oznaczone są one pionową belką “Warsztat”, znajdującą się z prawej strony boxa, oraz tagiem “warsztat” i “zapisz się”. Do tej grupy nie wliczają się warsztaty w formule “open”, które posiadają wspomniany tag, ale nie w ich boxie nie wyświetla się belka.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego na dany warsztat, otrzymacie maila potwierdzającego. Liczba miejsc w zakładce “Rejestracja Na Warsztaty” określa maksymalną a nie dostępną liczbę wolnych slotów.

Pamiętajcie, że możecie zarejestrować się na konkretny warsztat możecie tylko raz – każda rejestracja po pierwszej będzie ignorowana.

Rejestracja

Uzbrojeni w tą wiedzę możecie teraz spokojnie zarezerwować miejsca na wasze wybrane atrakcje. Klikając w poniższy link, zostaniecie przeniesieni do strony, która listuje wszystkie warsztaty w formie linków do  formularzy rejestracyjnych.

Pamiętajcie, że niektóre atrakcje powtarzają się kilkakrotnie o różnych godzinach – upewnijcie się, że wybraliście tą, która wam odpowiada.

Udanych łowów!


>Rejestracja Na Warsztaty<


Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.