Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Blok Naukowy nie próżnuje! Maciej Antkiewicz ponownie zasila jego skład!

Blok Naukowy nie próżnuje! Maciej Antkiewicz ponownie zasila jego skład!

Blok Naukowy nie śpi! Pyrkon odwiedzi Maciej Antkiewicz! W zeszłym roku to on – wraz z innymi prelegentami – wygłosił największą prelekcję Bloku Naukowego!

Kim jest Maciej Antkiewicz?

Maciej jest lekarzem, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu, wykonując operację z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej oraz transplantacyjnej. Ponadto zajmuje się działalnością naukową i kształceniem studentów.

Nauka za pan brat z fantastyką?

Głowa pełna specjalistycznej wiedzy nie przeszkadza mu interesować się szeroko rozumianą fantastyką (literaturą, filmami, grami komputerowymi, RPG)! To pasjonat i twórca larpów. Od dobrych paru lat jest zaś stałym bywalcem konwentów i twórcą prelekcji z pogranicza medycyny.

Jesteście ciekawi co przygotował w tym roku? Koniecznie odwiedźcie jego prelekcje!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.