Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Adam Kwapiński zasila szeregi gości Bloku Gier Bez Prądu

Adam Kwapiński zasila szeregi gości Bloku Gier Bez Prądu

Adam Kwapiński to zawodowy projektant gier planszowych, zafascynowany tą formą rozrywki od najmłodszych lat. Przez 5 lat prowadził wydawnictwo (Fabrykę Gier Historycznych), tworzące planszówki, które mają na celu nie tylko zapewnić dobrą zabawę w gronie przyjaciół, ale też przybliżyć graczom rozmaite zagadnienia historyczne. Obecnie jest wolnym strzelcem, współpracującym z różnymi wydawnictwami.

Adam Kwapiński, pyrkon, pyrkon 2018, planszówki, blok gier bez prądu, kostka, czerwona kostka, twórcy gier Adam Kwapiński jest autorem takich gier jak Lords of Hellas oraz Nemesis

Lords of Hellas i Nemesis to niezwykle rozbudowane i stworzone z dbałością o detale oraz fabułę gry, które zachwycają oprawą graficzną, pomysłem na rozgrywkę i pięknymi figurkami. Wydane zostały przez Wrocławskie wydawnictwo Awaken Realms za pośrednictwem cieszących się dużym zainteresowaniem i odnoszących znaczne sukcesy zbiórek na platformie Kickstarter.

Oprócz gier planszowych Adam od ponad 20 lat jest związany z lubelskim środowiskiem fantastyki i aktywnie uczestniczy w organizacji lokalnych konwentów. Poza zajmowaniem się grami od wielu lat stara się rozwijać swoją pasję do tańca irlandzkiego.

Nemesis – zwiastun (teaser)

NEMESIS TEASER / You are suddenly awaken from hibernation. You slowly regain consciousness and control over your body, remembering you are on Nemesis spaceship, travelling to Earth from mining planet Dantis located in the planetary system of Trappist-1. Surprised and disturbed, you realize computer awoke you in the emergency mode right before the last hyperspace jump from home.

Tagi: , , , ,

Komentarze