Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Blok Fantastyki Dalekowschodniej nadal zaskakuje – Dorota „bayushi” Barańska prelegentką na Pyrkonie!

Blok Fantastyki Dalekowschodniej nadal zaskakuje – Dorota „bayushi” Barańska prelegentką na Pyrkonie!

Kolejni prelegenci potwierdzają swój udział w Bloku Fantastyki Dalekowschodniej! Na nadchodzącym wielkimi krokami Pyrkonie zjawi się Dorota „bayushi” Barańska! To prawdziwy ekspert w temacie Japonii, jej społeczeństwa i popkultury. Każdy, kto chce choć trochę bliżej poznać kraj samurajów, powinien jak najszybciej udać się na jej prelekcję!

Dorota „bayushi” Barańska i jej résumé

Dorota „bayushi” Barańska, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkon 2018 Dorota „bayushi” Barańska – Japonią zafascynowana od tak dawna, że sama już nie pamięta od czego się wszystko zaczęło. Obroniła doktorat, grając na konsoli w japońskie survival horrory. Zakochana w Japonii nadprzyrodzonej, ale też śledząca na bieżąco społeczne problemy i zjawiska. Autorka książki „Brak absolutu. Pojęcia dobra i zła w popkulturze japońskiej”. Uwielbia również japońską kuchnię, zwłaszcza okonomiyaki i inari sushi.

Tagi: , , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze