Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Codex przyjeżdża do Poznania – Felicia Day gościem Pyrkonu!

Mamy przyjemność ogłosić, że Festiwal Fantastyki Pyrkon 2018 zaszczyci Felicia Day. Będzie to jedyna okazja, by osobiście spotkać tę amerykańską aktorkę i youtuberkę, porozmawiać z nią i zdobyć jej autograf. Przyjazd do Poznania to pierwsza oficjalna wizyta Felicii Day w Polsce – podczas Pyrkonu aktorka każdego dnia imprezy spędzi na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka godzin i będzie na wyciągnięcie ręki dla wszystkich swoich fanów.

pyrkon pyrkon2018 program felicia day supernatural dr horrible geek nerd

Kim jest Felicia Day?

pyrkon pyrkon2018 program felicia day supernatural dr horrible geek nerd Felicia Day jest z zawodu aktorką, która wystąpiła w popularnych znanych show telewizyjnych i serialach, takich jak: Buffy: Postrach wampirów, Eureka oraz Supernatural (Nie z tego świata). Obecnie występuje w odświeżonej wersji Mystery Science Theater 3000 na platformie Netflix, a także użycza swojego głosu postaciom w produkcjach animowanych Miles z przyszłości (Miles of Tomorrowland), Stretch Armstrong czy grze Skylanders.

Jednakże Felicia jest najbardziej znana ze swojej pracy w dziedzinie internetowych produkcji filmowych, a także pracy przed i za obiektywem kamery. Wystąpiła również w nagrodzonym statuetką Emmy internetowym musicalu Dr. Horrible’s Sing-Along Blog w reżyserii Jossa Whedona. Stworzyła i występuje w nowatorskim serialu „The Guild”. Nagrodzono go wieloma nagrodami za doskonałość web video w czasie sześciu sezonów.

Felicia rozszerzyła świat stworzony w show na wiele przynoszących zyski sposobów, włączając w to przebojową serię komiksów Dark Horse. Zbiegając się w czasie z niedawną 10 rocznicą, kilka kostiumów i gadżetów z show zostało przyjęte w poczet stałej kolekcji Smithsonian Museum.

Ostatnie dokonania naszego gościa

Wytwórnia Felicii Knights of Good stworzyła serię online „Dragon Age” w połączeniu z EA / Bioware w 2011 oraz w 2012 internetową spółkę medialną Geek & Sundry. Od czasu wystartowania projektu w kwietniu 2012 r., kanał firmy w serwisie YouTube zyskał ponad 1,6 miliona subskrypcji, a kanał na Twitch ponad 300 tysięcy, co jest jednym z najwyższych wyników na tej platformie. W 2014 firmę firmę sprzedano Legendary Entertainment. Felicia nadal pracuje jako dyrektor kreatywny w swojej firmie, a także jest producentką i występuje przed kamerą.

 

The Guild – Do You Wanna Date My Avatar

PURCHASE THE SONG/VIDEO Amazon: http://amzn.to/dmavatar iTunes (video): http://bit.ly/itunesvideo iTunes (mp3): http://bit.ly/itunesavatar BUY MORE GUILD STUFF Book: http://amzn.to/1eT67L4 DVDs: http://amzn.to/1eT6qFT COMICS: http://amzn.to/17VaGRf Watch ALL SIX SEASONS of THE GUILD on Geek & Sundry http://www.youtube.com/playlist?list=PL7atuZxmT955UJXHEd4eOfN7nixQSYhmx Watch THE GUILD’S „Game On” Video http://youtu.be/xMrN3Rh55uM Watch THE GUILD’S „I’m the One That’s Cool” Video http://youtu.be/jFhgupR565Q

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love