Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Figurki w plenerze? Takie atrakcje tylko w Fantasium Creatium!

Figurki w plenerze? Takie atrakcje tylko w Fantasium Creatium!

Chcecie zobaczyć jak prezentują się figurki w plenerze? W trakcie tegorocznego Pyrkonu koniecznie skierujcie swoje kroki do Fantasium Creatium!

Intrygująca wystawa!

Figurki w plenerze, Pyrkon 2019, Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Kolekcja Figurek - MaxZastanawialiście się kiedyś nad tym, jak tchnąć życie w figurki ulubionych bohaterów? Sprawić, by stojący na półce Wolverine wyglądał groźnie i realistycznie? A Kapitan Ameryka prezentował się dumnie? Jeśli tak, to zdecydowanie musicie zobaczyć wystawę przygotowaną przez pasjonata!

Kolekcja Figurek – MAX powstała, aby jej twórca mógł podzielić się z szerszą publiką nie tylko swoimi zbiorami, ale również pasją do fotografii. Czeka na was coś naprawdę niesamowitego!

Nie będzie to bowiem kolejna zwykła wystawa, na której od eksponatów oddzielą was szklane gabloty i rzędy barierek! W Fantasium Creatium zobaczycie nie tylko figurki, ale również zdjęcia, przedstawiające modele znanych oraz lubianych bohaterów w plenerze. Możecie być pewni, że niektóre fotografie wyglądają jak kadry wycięte z superbohaterskiego filmu, a uwiecznione na nich figurki ożywają! Chcecie na własne oczy zobaczyć, jak to jest możliwe? Koniecznie odwiedźcie Fantasium Creatium!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze