Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

HER OWN WORLD sprawi, że na Scenę Plenerową padnie zaklęte światło księżyca.

Nieoczywiste połączenie tajemnych rytuałów skąpanych w blasku gwiazd oraz hipnotyzującego tańca przy dźwiękach industrial rocka i electro – w ten sposób najlepiej można opisać zespół HER OWN WORLD. Dajcie się porwać magii, która zrywa zasłony pomiędzy tym co widzialne, a światem wewnętrznej ciemności i przybądźcie na ich koncert, podczas Pyrkonu 2024!

HER OWN WORLD to polska formacja pochodząca ze Szczecina. Live show tego kwartetu to nie tylko elektronika pomieszana z gitarowymi riffami, ale także wizualny performance tancerki z użyciem żywego ognia, który dopełnia charakterystyczna barwa wokalu Yu. Zespół ma na koncie szereg singli oraz wydany w czerwcu 2023 debiutancki album „Tales from Another Life”.

Koncertują nieustannie od początku swojej działalności w 2020 r. Występowali kilkukrotnie na polskim Castle Party Festival w Bolkowie, Prague Gothic Treffen w Czechach, Schattenwelt Festival w Austrii oraz na European Dark Dance Treffen w Niemczech.

Skosztujcie odrobiny magii naszego gościa i posłuchajcie utworów HER OWN WORLD na YouTube i Spotify, a także śledźcie ich poczynania na Facebooku i Instagramie.

>Facebook<

>YouTube<

>Instagram<

>Spotify<

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.