Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » P.I.F.K.O. w Fantasium Creatium

P.I.F.K.O. w Fantasium Creatium

Kto ma ochotę wyskoczyć na P.I.F.K.O.? 😀 Są chętni? W takim razie zapraszamy do Fantasium Creatium! W tym roku po raz kolejny będziemy mieli przyjemność gościć Poznański Instytut Fanów Kosmicznych Odysei – P.I.F.K.O., który zaprezentuje Wam największą indywidualną kolekcję Star Trek w Polsce.

P.I.F.K.O. Poznański Instytut Fanów Kosmicznych Fantasium Creatium wystawy To jednak nie jedyna atrakcja, którą przygotowali dla Was ci stali bywalcy Pyrkonu. Oprócz tego możecie spodziewać się także fantastycznych modeli z serii Gwiezdne Wojny, Seaquest, Tron czy Batman. Dzięki nim będziecie mieli okazję zobaczyć modele statków, bronie, książki, komunikatory, zarówno takie produkowane na licencji, jak i wykonane samodzielnie.

Stoisko „P.I.F.K.O.-wej Wystawy Science Fiction” będzie połączone ze stoiskiem Stanisława „Lockera” Czarneckiego, o którym wspominaliśmy Wam już wcześniej. Więcej na temat wystaw możecie przeczytać w zakładce Fantasium Creatium.

Tagi: , , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.


Komentarze