Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Jeszcze więcej mocy! Sebastian Tauer kolejnym prelegentem Strefy Fabularnej!

Jeszcze więcej mocy! Sebastian Tauer kolejnym prelegentem Strefy Fabularnej!

Stefa Fabularna Bloku Larpowego nie przestaje zaskakiwać! Tym razem pragniemy ogłosić, że kolejnym zaproszonym prelegentem jest Sebastian Tauer! To kolejny pasjonat larpów, który pojawi się na tegorocznym Pyrkonie!

Oto Sebastian Tauer!

Sebastian to człowiek, który żyje larpami. Grami fabularnymi zajmuje się od dziewięciu lat, w tym od pięciu tworzy i prowadzi larpy na różnych konwentach i wydarzeniach. Preferuje larpy symulacjonistyczne i właśnie takie gry tworzy.

W 2016 roku nominowany był jako gracz w konkursie „Złote Maski”. Od dwóch lat jest prezesem Bydgoskiego Koła Larpowego, od dziewięciu zaś członiem Bydgoskiego Klubu Fantastyki Maskon. Poza larpami interesuje się również rekonstrukcją historyczną.

Tagi: , , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.