Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Pyrkonowy Targ Letni

Pyrkonowy Targ Letni

Pyrkonowy Targ Letni

Pyrkonowy Targ Letni to odbywająca się u schyłku lata, 14-15.08.2021, organizowana wraz z grupą MTP, impreza dla wszystkich fantastów. Pozwoli na ponowne zebranie w jednym miejscu miłośników fantastyki, na zobaczenie długo niewidzianych znajomych, na prowadzenie niekończących się rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomicznej i oczywiście na szalone fantastyczne zakupy.

To przestrzeń umożliwiająca spotkanie miłośników fantastyki z wystawcami oferującymi książki, gry, gadżety, unikalne wyroby rękodzielnicze i wszystkie inne rzeczy, które pozwalają na doświadczanie fantastyki w bardziej rzeczywisty, fizyczny sposób. 

Do zobaczenia w sierpniu!

Bilety

Kup bilet w przedsprzedaży!

Przedsprzedaż (do 13 sierpnia 2021)

Bilety normalne – 15 zł

Dzieci od 6. do 13. roku życia – 7,50 zł

Sprzedaż w dniu imprezy

Bilety normalne – 20 zł

Dzieci od 6. do 13. roku życia – 10 zł

Wstęp darmowy na imprezę przysługuje dzieciom do 6. roku życia.

Uwaga! Bilety na Pyrkonowy Targ Letni są jednodniowe i jednorazowego wstępu!

Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren Targu w godzinach:
– w sobotę, 14 sierpnia 2021 od 10:00 do 22:00;
– w niedzielę, 15 sierpnia 2021 od 10:00 do 20:00.

Atrakcje

Cosplay – Konkurs i pokaz strojów

Cosplay jest nieodłączną częścią każdego Pyrkonu, dlatego właśnie również na naszym Pyrkonowym Targu Letnim nie mogło go zabraknąć! Przygotowaliśmy dla Was aż dwie cosplayowe atrakcje – konkurs cosplay i pokaz, w którym może wziąć udział każdy Pyrkonowicz.

Więcej o tych atrakcjach przeczytacie w zakładce Cosplay na Pyrkonowym Targu Letnim

Games Room

W games roomie spośród dziesiątek tytułów znajdziecie propozycje dla dwóch, czterech, a nawet i ośmiu graczy! Zagracie w planszówki dobrze znane przez wszystkich, ale także te, które już nie każdy kojarzy, z przystępną mechaniką, lub o wysokim progu wejścia, umacniające więzi poprzez kooperacje, albo nastawione na rywalizację versusy.

Piknik na Betonie

Piknik na Betonie to zewnętrzna strefa relaksu, w której możecie usiąść, odsapnąć od emocjonujących zakupów i atrakcji, porozmawiać ze znajomymi i wychillować. Na miejscu będą na Was czekać leżaczki, pufy i nasz fantastyczny wielki dmuchany ork Pork!

Regulamin Pyrkonowego Targu Letniego