Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blok Dziecięcy

Blok Dziecięcy

DLA KOGO JEST BLOK DZIECIĘCY?

Blok Dziecięcy to miejsce dla najmłodszych uczestników PYRKONU (do 12 roku życia), w którym dzieci mogą spędzić czas samodzielnie lub w towarzystwie swoich rodziców. Przy wejściu do Bloku Dziecięcego obowiązuje rejestracja Uczestników (Dzieci). Podczas rejestracji akceptujecie REGULAMIN BLOKU DZIECIĘCEGO – ta procedura ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim maluchom, które przebywają pod naszą opieką.

FORMULARZ REJESTRACJI UCZESTNIKA
NA BLOK DZIECIĘCY

JAKIE ATRAKCJE ZNAJDZIECIE W BLOKU DZIECIĘCYM?

blok dziecięcy pyrkon

Wizyta w Bloku Dziecięcym to przede wszystkim okazja, by uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla małych Pyrkonowiczów warsztatach, konkursach, prelekcjach i spotkaniach z autorami. Wśród atrakcji nie zabraknie również eksperymentów, interaktywnych wystaw oraz pokazów. Na terenie znajdować się będzie także Świetlica Fantastyczna, gdzie dzieci będą miały możliwość m.in. pobawić się klockami i w basenie z kulkami czy zagrać w gry planszowe. Najmłodsi (do 4 lat) i ich Opiekunowie znajdą tu specjalnie przygotowaną Strefę Malucha z przewijakiem i piankowymi puzzlami. Wszystkiego doglądać będą doświadczeni Wolontariusze (Gżdacze) i zaproszeni Animatorzy.

PYRKON i wizyta w Bloku Dziecięcym to także świetna okazja, żeby się przebrać za ulubioną postać. Zachęcamy wszystkie dzieci, aby tego dnia włożyły kostiumy i stały się na chwilę swoimi ukochanymi bohaterami! Niechaj Festiwal Fantastyki stanie się rodzinnym pretekstem do Cosplay Party.

CZY W BLOKU DZIECIĘCYM BĘDĄ GOŚCIE I PRELEGENCI?

blok dziecięcy pyrkon

Nierozłączną częścią Bloku Dziecięcego są zaproszeni przez Organizatorów goście specjalni m.in.: pisarze literatury dziecięcej, ilustratorzy bajek, a także niezależni artyści. Blok Dziecięcy to również projekcje filmowe i zajęcia taneczne, w tym Zumba ® Kids. Od dwóch lat w ramach Bloku Dziecięcego tworzymy też cykl „Mali Prelegenci”, w którym to dzieci tworzą program dla swoich rówieśników. Wystąpienie Małego Prelegenta należy zgłosić przez formularz zgłaszania programu z odpowiednim wyprzedzeniem (więcej informacji o zgłaszaniu punktów programu pojawi się w styczniu).

Dodatkowe informacje m.in. o cenach biletów, opaskach, a także bezpieczeństwie Uczestników (Dzieci) znajdziecie w zakładce RODZINNY PYRKON. Jeśli macie pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z nami, korzystając z zakładki KONTAKT.

Galeria zdjęć