Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Strona główna » Strefa Komiksowa

Strefa Komiksowa

Dotarliście do miejsca, gdzie starożytne historie obrazkowe z archiwalnych amerykańskich gazet mieszają się z najnowszymi zeszytami, a kolejne wcielenia znanych postaci odkrywają przed wami horyzont ludzkiej wyobraźni.

Nieważne czy uwielbiacie złoczyńców, czy trzymacie kciuki z superbohaterów. Nawet jeśli stoicie na uboczu tych epickich konfliktów i śledzicie poczynania zwyczajnych ludzi, uwiecznione na kolorowych kafelkach jak w kliszy aparatu – pyrkonowa Strefa Komiksowa jest właśnie dla was!

Co szykujemy dla was w 2023?

Spotkanie z Legendą

Na tegoroczny Pyrkon zawita wielka postać amerykańskiego komiksu – Bob Layton! Przez wielu nazywany wizjonerem; autor, który pod kątem liczby komiksów w swoim portfolio mógłby mierzyć się jedynie z legendarnym Stanem Lee. Koniecznie skorzystajcie z okazji, by dowiedzieć się więcej o pracy w branży komiksu albo o tym, jak rozwijać się jako artysta podczas sesji Q&A! No i nie zapomnijcie przynieść swojego ulubionego zeszytu – z pewnością załapiecie się na autografy!

To dopiero początek!

Na naszej strefie czekać was będzie jeszcze wiele niesamowitych spotkań i atrakcji, które ujawnimy już niebawem – a jeśli zżera was niecierpliwość, możemy doradzić jedynie lekturę kolejnego komiksu (albo całej serii), by zabić czas pozostały do następnej edycji Pyrkonu!